O nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy


Biuro Rachunkowe Lex Fiscalis Logo

Biuro Rachunkowe Lex Fiscalis mieści się w Łodzi i świadczy profesjonalne usługi rachunkowe. Oferujemy kompleksową obsługę księgowo – podatkową, płacową oraz kadrowo – płacową. Zajmujemy się obsługą w zakresie Ksiąg Handlowych, Książki Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu oraz Karty Podatkowej. Zakres naszych usług obejmuje prowadzenie księgowości spółek handlowych, fundacji i stowarzyszeń oraz średnich i małych firm.

Cechuje nas pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do naszych klientów. Zespół Biura Rachunkowego Lex Fiscalis uważa, że najważniejszy jest interes każdej firmy z którą podjęliśmy współpracę, dlatego staramy się służyć całą swoją wiedzą w podejmowaniu najkorzystniejszych decyzji oraz optymalizacji kosztów. Współpracujemy również z doradcą podatkowym.

Z uwagi na kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w administracji państwowej wiemy jak skutecznie i z korzyścią dla klienta prowadzić sprawy przed Urzędami Skarbowymi i ZUSem.

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja naszego biura zapenia bezproblemowy dojazd (również komunikacją miejską) oraz dostępne miejsca parkingowe.

Biuro Rachunkowe jest ubezpieczone w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Gwarantujemy pełną poufność zarówno w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych klientów w czasie współpracy, jak i po jej zakończeniu.

Zapraszam do współpracy
Monika Zając
Biuro Rachunkowe „Lex Fiscalis
ul. Traktorowa 11
91-116 Łódź